E-komis.net / Praca
zatrudnimy

Poprzednie   Następne

Zawód agent ds. odszkodowań
Jednym z najpopularniejszych zawodów jest agent do spraw odszkodowań. Pod tą profesją kryje się osoba, która w imieniu danej firmy ubezpieczrniowej zajmuje się kompleksową obsługą danego klienta. Zakres obowiązków osoby pracującej na danym stanowisku jest dość obszerny. I tak oto, agent do spraw odszkodowań po uzyskaniu informacji o danym zdarzeniu dociera do klienta, który ucierpiał podczas wypadku, albo innego zdarzenia losowego, zapoznaje się z sytuacją, zbiera niezbędne dokumenty, wypełnia wnioski, a następnie w imieniu klienta dochodzi praw, walczy o uzyskanie odpowiedniej rekompensaty finansowej.
Oprócz tego do kompetencji osoby zatrudnionej na danym stanowisku należy również pozyskiwanie nowych klientów na danym terenie, obsługa klientów zleconych przez centralę, a także wdrażanie i szkolenie nowych pracowników w ich obowiązki. Agent do spraw odszkodowań zajmuje się również zbieraniem dokumentów, wypełnianiem wniosków, etc.
Jeśli interesuje Ciebie praca w pełnym wymiarze czasu pracy lub może zechcesz dodatkowo podjąć pracę to Zapraszamy do kontaktu.
Jesteś nastawiony na rozwój osobisty , szkolenia
Chcesz osiągać nieograniczone dochody
Wyślij swoje CV : zdsa@poczta.fm
tel. 513-820-640


Podstawowe szczegóły
Zamieszczone przez Bez logowania

Szczegóły ogłoszenia
Identyfikator ogłoszenia 225075
Oglądalność  123
Ogłoszenie wygaśnie 2018.06.21 (w 3 dni)
Dodane 2018.06.14
 

Więcej ogłoszeń w tej kategoriiOgłoszenia sprzedającegoKontakt ze sprzedającymPowiadom przyjacielaDrukuj

  Szukaj 

Regulamin - O nas - Pomoc